Uygulamalı Dijital Pazarlama ve Reklamcılık Eğitimi ile Geleceğinizi Garanti Altına Alın!
Marka Uzmanları, Ajans Başkanları, Pazarlama Akademisyenleri, Yönetmenler, Reklamcılar ve İçerik Üreticilerinden oluşan güçlü bir kadroyla eşsiz bir eğitim hazırladık. Marka, Reklam ve İçerik konularında teori ile pratiğin birleştiği bir yol haritası oluşturduk. Söz konusu konularda bakış açısına sahip olmanızı sağlayacak hap niteliğinde bir eğitim olmasını amaçladık. Kısa bir süre için tanıtım fiyatıyla!
MARKA SANATLAR AKADEMiSi
Toplam 7 Modül olacak eğitimde teori, pratik ve uygulamayı benzersiz şekilde harmanladık. Haftada 4 saat gerçekleşecek eğitimlerin tüm modülleri 8 haftada tamamlanacak.

Modülleri incele
7 Modül
Eşsiz Model
Özel Panel
Eğitimi tamamladıktan sonra kendi markanızı ve web sitenizi oluşturacak, logonuzu yapacak, sosyal medya ve Google işletme ve reklam hesaplarınızı aktif hale getireceksiniz.

Detaylı bilgi
Eğitimi satın alarak size özel bir panele sahip olacaksınız. Bu panele ömür boyu erişim imkanınız olacak. Eğitim notları, İhtiyacınız olan uygulamaların kısayolları ve çok daha fazlasını isminize özel panelde bulma şansına sahip olacaksınız.
%100 Online
Şimdilik tüm eğitimlerimiz %100 online! 2023 yılında eğitimlerimizin bir kısmını AKASYA AVM içerisinde bulunan sınıfımızda da gerçekleştireceğiz.
Eğitime Kimler Katılmalı?
Öğrenciler
Geleceğini planlayan öğrenciler ve yeni mezunlar bu eğitime mutlaka katılmalı. Eğitimde kazanacağınız bakış açısı, tüm kariyer planlarınızı olumlu etkileyecek.
Girişimciler
Kendi işini kurmak veya büyütmek isteyen girişimciler ve ek iş olarak dijital merkezli bir proje geliştirmek isteyen girişimci ruhlu çalışanlar bu eğitime mutlaka katılmalılar.
İş Arayanlar
Marka yönetimi, iletişim ve dijital pazarlama alanında kariyer hedefleyenler başta olmak üzere iş arama sürecindeki herkes Dijital Pazarlama Eğitimine katılmalı.
Eğitimin Kazanımları
Kavramlar
Marka, Pazarlama, Reklam, Dijital ve Medya başta olmak üzere temel pazarlama kavramları hakkında bilgi sahibi olmak.
Marka
Yeni bir marka oluşturmayı, pazarlama stratejisi yapmayı ve bu markayı yönetmeyi öğrenmek.
Strateji
Stratejik düşünmeyi öğrenmek. Dijital merkezli Pazarlama ve Reklam çalışmalarında Stratejik Düşüncenin nasıl kullanıldığını öğrenmek.
Website
Yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan website yapmayı öğrenmek.
Yazılı İçerik
Etkili bir üslup ve dil kullanımı için nelerin önemli olduğunu öğrenmek.
Görsel İçerik
Uygulamalar kullanarak profesyonel düzeyde tasarım yapmak. Tasarımda kaliteyi anlayan bir bakış açısı geliştirmek!
Fotoğraf
Fotoğraf sanatının dinamikleri hakkında bilgi sahibi olmak. Dikkat edilmesi gereken dinamikleri öğrenmek.
Video
İkna edici video içerikler için bilinmesi gerekenleri öğrenmek.
Dijital
Modern pazarlama, reklam ve verimlilik araçlarını tanımak. Bu programların sunduğu imkanlar ile verimliliği artırmak.
Reklam
Dijital Reklamcılık ile neler yapılabileceğini öğrenmek. Ajanslarda uygulanmış reklam stratejilerini incelemek ve reklam stratejisi oluşturmayı öğrenmek.
Uygulama
Kendi markanızı oluşturmak, markanızın pazarlama ve reklam stratejilerini yapmak, tasarım programlarıyla içeriklerinizi oluşturmak, işletme ve reklam hesaplarını aktif hale getirmek.
Sertifika
Eğitimleri tamamladığınıza ve uygulama görevlerini yerine getirdikten sonra sertifikanızı alabilirsiniz.
Eğitim Programı
Eğitim 20 kişilik online sınıflarda gerçekleşir. Aynı eğitim grubunda yer alan kişilerin katıldığı bir WhatsApp grubu oluşturulur. Grup konuşmalarıyla işlenen konular pekiştirilir.
Eğitim Modeli
1
Deneme Dersi
Ücretsiz deneme dersine katılarak Dijital Pazarlama Eğitimi hakkında detaylı bilgi sahibi olursunuz. Eğitmenleri ve eğitim içeriklerini tanır ve sizin için verimli olacağından emin olursunuz.
2
Eğitimler
2 ay süren benzersiz bir eğitimin ardından Dijital Pazarlama dinamiklerine hakim olursunuz. Buna ek olarak modern pazarlama, verimlilik ve tasarım araçlarını tanırsınız ve bu araçları kullanabilme yeteneği kazanırsınız.
3
Uygulama
Eğitimleri tamamladıktan sonra öğrendiklerinizi uygulama aşamasına geçersiniz. Bu aşamada kendi markanızı oluşturursunuz. Markanızın websitesini yapar, sosyal medya platformlarında işletme hesabını oluşturur, dijital reklam hesaplarının kurulumunu yaparsınız. Destek taleplerinizde yanınızda olacağız.
4
Sertifika
Uygulama adımını başarıyla tamamlayan katılımcılar Marka Sanatları Akademisi Dijital Pazarlama Eğitimi Katılım Belgesini almaya hak kazanırlar.
525 TL
* Axess, WorldCard, Bonus, Maximum, CardFinans, Paraf, Denizbank, Ziraat Bankası, Kuveyt Türk, Albaraka Türk, Miles&Smiles ve CardFinans Miles&Smiles kredi kartlarına vade farksız 12 aya kadar taksit fırsatı!
Eğitim Ücreti
43,75 TL / Ay
Anlaşmalı kredi kartları* ile
12 taksit ile ödeme yapmanız durumunda aylık taksit tutarı.
10 kişilik Online Grup eğitimlerinde geçerli Kişi başı ve KDV dahil fiyat.
Kısa bir Süre Geçerli
Tanıtım Fiyatı
Ücretsiz Deneme Dersine Katılın
Hemen ücretsiz deneme dersine katılın, Eğitimle ilgili detaylı bilgi sahibi olun. Deneme dersinden sonra devam etmeye karar verin.
+90 216 606 26 10
akademi@markasanatlar.com
Acıbadem Mahallesi Akasya AVM No:25
İç Kapı No:426, 34660 Üsküdar, İstanbul
Made on
Tilda