5000’den fazla otel sosyal medya içeriği, 17 ülkede reklam tecrübesi ve kriz dönemlerini kapsayan 9 yıllık turizm tecrübemiz ile, otellerinizin dijital dünyada öne çıkmasını sağlamak ve misafirlerinizin unutulmaz deneyimler yaşamasını temin etmek adına Marka Sanatlar Ajansı olarak özel bir kampanya düzenliyoruz. “OTELLERE ÖZEL ALL INCLUSIVE KAMPANYA” ile benzersiz hizmetlerimizi tek bir fiyat altında sunarak, oteller için kapsamlı ve etkili bir çözüm sunmayı hedefliyoruz.

Kampanya Kapsamındaki Hizmetlerimiz

1. SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ: Otelinizin sosyal medya platformlarında etkin ve profesyonel bir şekilde yönetilmesi için sunduğumuz hizmetler:

 • Facebook Medya Yönetimi:
  Profil Yönetimi, Post oluşturma ve paylaşma, Profesyonel fotoğraf ve video çekimleri, Post altındaki misafir yorumlarını yönetme, Satış odaklı olmayan Facebook mesajlarını yönetme, Satış odaklı Facebook mesajlarını ilgili departmana yönlendirme, Misafir değerlendirmelerini yönetme, Facebook Story ve Facebook Watch yönetimi
 • Instagram Medya Yönetimi: Profil Dizaynı, Gönderi, Story ve Reels oluşturma ve paylaşma, Profesyonel fotoğraf ve video çekimleri, Gönderilere yapılan misafir yorumlarını yönetme, Satış odaklı olmayan Instagram mesajlarını yönetme, Satış odaklı Instagram mesajlarını ilgili departmana yönlendirme, Instagram Story kategorileri yönetimi
 • VK Medya Yönetimi: VK Postlarını oluşturma ve paylaşma, Post altındaki misafir yorumlarını yönetme, VK mesajlarını yönetme

2. MİSAFİR VE KİTLE YÖNETİMİ: Otelinizin mevcut (repeat) ve potansiyel misafirlerini daha iyi tanıyarak, onlara yönelik sunduğumuz hizmetler:

 • Misafir Gruplarının oluşturulması
 • Hedef Kitlelerin belirlenmesi
  Ülke ve sezon bazında repeat misafirler
  Potansiyel müşteriler

3. DİJİTAL REKLAM YÖNETİMİ: Dijital reklam stratejilerinin oluşturulması ve uygulanması, otelinizin doğru kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla sunduğumuz hizmetler:

 • Dijital reklam stratejisinin oluşturulması
 • Dijital reklamların oluşturulması ve yönetimi
 • Hedef kitlelerin oluşturulması ve yönetimi
 • Reklam içeriklerinin üretilmesi
 • Ödeme yöntemlerinin yönetimi
  (Not: Instagram, Facebook, Google gibi reklam mecralarına ödenecek ücretler, kampanya fiyatına dahil değildir.)

4. RAPORLAMA VE ANALİZ: Sunduğumuz hizmetlerin etkinliğini ve performansını ölçmek için dinamik raporlama ve analiz hizmetleri sunuyoruz. Çalışmalarımıza ait verileri, anlık olarak Müşteri Panelinizden takip edebilirsiniz.

 • Facebook, Instagram ve VK medya yönetimi raporlamaları
 • Dijital kampanyaların performansının ölçülmesi ve analiz edilmesi
 • Website trafik bilgileri

5. BENZERSİZ PROJELER: Otelinizin dijital pazarlama stratejilerini daha da ileriye taşımak için planladığımız benzersiz projeler bu kampanya kapsamında sunulacaktır:

 • Social Point: Otel misafirleriyle sosyal medyada yarışmalar düzenliyoruz. Repeat misafirlerin sayfalarımızla etkileşimini artırırken, misafirlerimizin çevresine de ulaşmayı hedefliyoruz. Örnek çalışmalara göz atın: FOTOĞRAF YARIŞMASI, 9 NUMARA YARIŞMASI
 • Reklam Kampanyaları: Birçoğu turizmde kriz sezonlarında uygulanmış ve başarısı kanıtlanmış, Repeat guests (tekrar eden misafirler) ve potansiyel misafirlere yönelik benzersiz reklam stratejileri. Örnek çalışmalara göz atın: NİSAN’A ÖZEL %40 KAMPANYASI, AVANTAJLI HAZİRAN KAMPANYASI
 • Grafik Tasarım Çalışmaları: Yalnızca dijital medyada değil, otelde ihtiyaç duyulan tüm grafik tasarım çalışmaları için kampanya dahilinde ücretsiz hizmet veriyoruz.
 • Pazarlama Stratejisi: Oteliniz için özel pazarlama stratejileri oluşturuyor ve uyguluyoruz.
 • Otele Özgü Şarkılar: Sosyal medyada ve otel içinde kullanmak üzere otele özgü şarkılar üretiyoruz. Üretilen şarkıları Youtube, Spotify ve Apple Music gibi platformlara yüklüyoruz. (Söz konusu şarkıların Apple Music gibi müzik platformlarına yüklenmesi için platformlara ödenen ücretler, kampanya fiyatına dahil değildir.)
 • Shopping Brand: Otele özgü kahve fincanı, t-shirt gibi ürünler üretiyoruz. Bu ürünlerin tasarımını misafirlerle sosyal medyada etkileşimli şekilde gerçekleştiriyoruz. Örneğin, bir kahve fincanı tasarlamak için misafirlere “Neden oteli tercih ettiniz?” sorusunu soruyoruz. Gelen cevapları tasarım haline getirip kahve kupalarına bastırıyoruz. Bu kupaları sosyal medyada düzenlediğimiz yarışmalarda ödül olarak veriyor ve otel içinde satışa sunarak otelin markalı ürünlerini misafirlere ulaştırıyoruz. Örnek çalışmalara göz atın: ÖRNEK ÇALIŞMA – 1, ÖRNEK ÇALIŞMA – 2
 • Blog Oluşturma ve Yönetimi: SEO ve Reklam verimliliğini artırma, misafir etkileşimini sağlama adına otelinizin blogunu oluşturuyor ve yönetiyoruz. (Sayfada oluşabilecek hatalardan sorumlu olmamak adına, yazılımını kendimizin yapmadığı websitelerine içerik girişi yapmıyoruz. Yalnızca ihtiyaç duyulan içeriği üretip, otel yönetimine gönderiyoruz.)
 • Metin Çözümleri: Acente, misafir veya otel içinde iletişim amaçlı Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça metin taleplerinizi dil ve üslup kurallarına uygun şekilde karşılıyoruz.
 • Eğitim: Otel yöneticileri başta olmak üzere tüm otel personeline yönelik “Turizm Sektöründe Uygulamalı Dijital Pazarlama ve Reklamcılık” eğitimi ile otel müdüründen valeye kadar tüm otel çalışanlarının pazarlama hakkında bakış açısı kazanmasını sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz Sınırsızdır: Yukarıda açıkladığımız, otelinizin ihtiyaç duyduğu tüm dijital pazarlama ve yönetim hizmetlerini “OTELLERE ÖZEL ALL INCLUSIVE KAMPANYA” dahilinde sınırsız olarak sunuyoruz.

Deneyim ve Uzmanlığımız

 • Sektör Tecrübesi: 9 yıllık sektör tecrübemizle kriz dönemlerini başarıyla yönettik ve bu süre zarfında 5.000’den fazla sosyal medya otel içeriği ürettik.
 • Reklam Tecrübesi: 17 ülkede başarılı reklam kampanyaları yürüttük ve bu deneyimle iç ve dış pazarda benzersiz reklam stratejilerine sahibiz.
 • İçerik Üretimi: Havadaki nem durumu nedeniyle içerik üretiminden en çok verim alabileceğimiz Ekim-Kasım ve Nisan-Mayıs aylarında, 50’den fazla film ve 150 bölümden fazla dizi (Mahallenin Muhtarları ve Marziye gibi reyting rekorları kıran diziler başta olmak üzere) çekmiş, Türk sinema tarihine damga vurmuş en önemli oyuncularla çalışmış bir yönetmenin süpervizörlüğünde ihtiyacımız olan tüm fotoğraf ve video içeriklerini üretiyoruz. Yalnızca ekip ve ekipman kalitesini en üst seviyede tutmakla kalmıyor, aynı zamanda pazarlamanın 200 yıllık bir bilim olduğunu göz önünde bulundurarak çalışmalarımızın merkezinde bu anlayışı tutarak içerikler üretiyoruz.
 • Yapay Zeka: Kampanya dahilinde her otele özel bir yapay zeka robotu üreteceğiz. Bu robot, WhatsApp, Telegram ve web sitesi gibi kanallarda misafirlerin taleplerine cevap verecek. Otel imkanlarına dair sorulara, ala carte fiyatlarından su sporları fiyatlarına, animasyon gösterilerinden sabah kahvaltısının saatine kadar tüm bilgileri misafirlere iletebilecek ve öğrenme yeteneği sayesinde her geçen gün daha da iyi hizmet verir hale gelecek.
 • Blockchain: 4 yıllık Blockchain tecrübemizle isteğe bağlı olarak her otel için bir Token üreteceğiz ve bu teknolojiyi otellerinizin hizmetlerine entegre edeceğiz. Dünyanın en büyük şirketlerinin, şehirlerin, spor kulüplerinin yavaş yavaş giriş yaptığı bu alan ile ilgili bilgi birikimimizi kampanya dahilinde otellerle paylaşacağız.

Çalışma Prensiplerimiz

 • Otelin En Sevilen Özelliklerinin Doğru İçeriklerle Yüceltilmesi: Otelinizin öne çıkan özelliklerini belirleyerek, bunları en etkili ve çekici içeriklerle sunarız.
 • Çalışan ve Misafir Temalı İçeriklerin Hazırlanması ve Uygulanması: Sadece bina, havuz ve deniz fotoğrafları yerine misafir ve personel temalı içerikleri izinli bir biçimde hazırlar ve uygularız.
 • Optimal Yabancı Dil ve Üslup Kullanımı: İçeriklerinizi Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça dillerinde, etkili bir dille hazırlarız. Kullanılan üslubun ideal bir şekilde özlem, tekrarlama ve aidiyet duygularını her daim güçlü tutmasını amaçlarız.
 • Bolca Diyalog ve Etkileşim: Yorum ve özel mesajlar aracılığıyla misafirlerle sürekli etkileşim sağlamayı amaçlarız.
 • Planlı ve Stratejik Postlar ve Hikayeler: Sosyal medya hesaplarınızda planlı, anlamlı ve stratejik postlar ve hikayeler paylaşırız. Otelde 1 hafta mutlu olan misafirlerin geri kalan 51 hafta boyunca mutlu edilmesini amaçlarız.
 • Departmanlarla Uyum: Sosyal medya yönetimi, tüm departmanlarla uyum içerisinde çalışmayı gerektirmektedir. Misafir yemek ile ilgili bir soru olduğunda Chef’e, satışla ilgili bir soru sorduğunda ilgili departmana ulaşırız. Çalışmalarımızın başında, otel ve ajans çalışanlarından oluşan bir sosyal medya WhatsApp grubu kurarız.
 • Ana Stratejimiz: Otelinizin kültürüne ve gelecek planlarına uyumlu bir şekilde dijital medya ve reklam varlığını oluşturmak ve sürdürmeyi amaçlarız.

Kampanyanın Faydaları

Bu kampanya ile otelinizin dijital dünyada güçlü bir varlık göstermesini sağlarken, misafir memnuniyetini artıracak ve yeni müşteri kazanımlarınızı maksimum seviyeye çıkaracağız. Tüm bu hizmetleri tek bir fiyat altında sunarak, maliyetlerinizi düşürecek ve dijital pazarlama süreçlerinizi daha verimli hale getireceğiz.

Nasıl Katılabilirsiniz?

“Otellere Özel All-Inclusive Kampanyası”na katılmak ve otelinizin dijital varlığını güçlendirmek için bizimle iletişime geçin. Detaylı bilgi almak için 0216 606 26 10 numaralı hattımızı arayabilir, bize WhatsApp’tan yazabilir ya da bizimle mail@markasanatlar.com e-posta adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Marka Sanatlar Ajansı olarak, otelinizin dijital pazarlama süreçlerinde en iyi sonuçları elde etmenizi sağlamak için buradayız. Sizi de bu özel kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.

Gelin, birlikte otelinizin dijital dünyada parlamasını sağlayalım!